בצבע Motorrad

מצעד הלהיטים

בחוץ סגר, יד ימין מחפשת איזו ידית מצערת לסחוט אותה. ואנחנו לא יכולים להישאר אדישים לשוועתכם. קבלו את מצעד סימולציות הרכיבה הטובות בעולם

זו עובדה פשוטה שאנו האופנוענים יכולים לרכוב בכל מקום שהאנשים בקופסאות המתכת מתגלגלים בו לאיטם. רוב הזמן אי אפשר שלא לרחם על החיים המבוזבזים, יום אחרי יום, בפקקים שלא נגמרים. המבטים המזוגגים אומרים הכול. –לרכוב לעומת זאת – זה כיף. זה מקפיץ לנו זרמים במוח – שבלעדיהם, בואו נודה על האמת, אנחנו לא אותם בני אדם. אז בסגר – אי אפשר לרכוב, אלא אם יש לכם תירוץ ממש חיוני. אבל כן אפשר לרכוב עם ג’ויסטיק ולשחזר את הדבר האמיתי, ואפילו להתרסק ללא חשש. אשר על כן, קבלו את מצעד הסימולטורים המובילים ורבותיי האקשן אינטנסיבי ואין זמן טוב יותר לעלות על הכידון (שלט/קונסולה) מאשר עכשיו.

  1. ROAD RASH RIDE 3

יותר סימולציה ממשחק של מירוצים. המשחק שתואם את כל הפלטפורמות יאפשר לכם לבחור בין לא פחות מ-270 אופנועים שונים, אלפי חלקי  קסטומיזציה לאופנוע שלכם וכמובן לבחור היכן בעולם תרצו לרכוב. תוכלו לצאת לדרך על כביש הררי מרוחק או לעלות על מסלול סופרמוטו – אפילו להוסיף סירה לאופנוע שלכם. תנו לדמיון שלכם דרור וצאו לרכיבה על BMW החלומות שלכם במעבר הרים באלפים, בסטריפ של ווגאס או בגשם סוחף על הנורבורגרינג.

  1. GTA 4

משחק ישן-אך-טוב שמתאים לפלטפורמות אקסבוקס, פלייסטיישן ו-PC. בעוד ש-GTA כיום מאפשר להתחרות מול רוכבים אנושיים אחרים, אונליין, ה-GTA 4 מפנק כמשחק יחיד בתוך מסגרת של סיפור מובנה. בגרסה הזו של המשחק התנהגות האופנועים, והעלילה בהחלט שישאבו אתכם עמוק לתוך התהום של כנופיית רוכבים בלב הכרך.

  1. Dirt Bike Unchained

אנו חיים כיום עם הפרצוף בתוך מסך הטלפון הנייד. וגם משחקי הרכיבה עוקבים אחרינו לשם. על פלטפורמת אנדרואיד או iOS תוכלו לרכב על אופנועי שטח במשחק ששוחרר לשוק ממש השנה. זהו משחק מירוצי אופנועים חינמי שיוצר סביבה ואקשן שמבטיחים לשאוב אתכם עמוק פנימה. המשחק כולל מעל ל-20 אופנועים שונים, אפשרויות להתאמה אישית, שיתוף פעולה עם רוכבים אחרים ושיפורים. אחלה דבר כשצריך כמה דקות שקטות בחדר סגור.

  1. MotoGP 19

מתאים לכל הפלטפורמות. המשחק הזה הוא לכל מי שאוהב MOTOGP. ובינינו מי לא אוהב? רכבו על האופנועים המהירים ביותר, על המסלולים המפורסמים ביותר וברמה של אנימציה ומהירות שיכולה להתחרות (אולי) רק בסימולטור טיסה של מטוסי קרב. החוויה הטובה ביותר לאנשי המסלולים.

  1. Isle of Man TT: Ride on the Edge

המפגש השנתי על האי מאן הוא אבן דרך היסטורית בעולם האופנועים. וגם מירוץ פסיכי לכל דבר ועניין שלא פעם גובה חיים. המשחק שמתאים לכל הפלטפורמות עשיר בגרפיקה ברמה גבוהה, תוכלו לרכוב מול רוכבים אגדיים על הסופרבייקס המהירים ביותר ולבנות לכם קריירה של הישגים וניצחונות. לא לרכי לבב ודורש הרבה אימון כדי להגיע לשלמות על הכבישים הצרים של האי. כמו בחיים.

 

 

תגובה בפייסבוק

!השארו מעודכנים

BMW MOTORRAD הרשמו עכשיו לניוזלטר של בלוג
ותקבלו כל כתבה חדשה שמתפרסמת

    :שלחו לי כתבות בנושאים הבאים